VTDP25PI032G-104
Virtium Technology Inc.Virtium Technology Inc.
Virtium Technology Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VTDP25PI032G-104
Kaihanga / Waitohu: Virtium Technology Inc.
Whakaahuatanga hua 2.5" 9.5MM
Ngā Rauemi: VTDP25PI032G-104.pdf
Waehere Stock 246 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 246 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTDP25PI032G-104
Tau Wae VTDP25PI032G-104 Kaihanga Virtium Technology Inc.
Whakaahuatanga 2.5" 9.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 246 pcs Pepa Raraunga VTDP25PI032G-104.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo PATA
Tere - Tuhia 60MB/s Tere - Pānuihia 100MB/s
Rahi / Rahi 100.50mm x 69.85mm x 9.50mm Raupapa TuffDrive® P25
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 32GB Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Factor Puka 2.5" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB PATA FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V