VTDP25PI032G-102
Virtium Technology Inc.Virtium Technology Inc.
Virtium Technology Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VTDP25PI032G-102
Kaihanga / Waitohu: Virtium Technology Inc.
Whakaahuatanga hua PE CLASS SLC INDUSTRIAL TEMP
Ngā Rauemi: VTDP25PI032G-102.pdf
Waehere Stock 366 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTDP25PI032G-102
Tau Wae VTDP25PI032G-102 Kaihanga Virtium Technology Inc.
Whakaahuatanga PE CLASS SLC INDUSTRIAL TEMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 366 pcs Pepa Raraunga VTDP25PI032G-102.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo -
Tere - Tuhia - Tere - Pānuihia -
Rahi / Rahi 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm Raupapa TuffDrive® P25
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 32GB Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Factor Puka 2.5" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V