V72C24T150BN
Hua Hua
Tau Wae: V72C24T150BN
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: V72C24T150BN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 590 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C24T150BN
Tau Wae V72C24T150BN Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 590 pcs Pepa Raraunga V72C24T150BN.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Tau Wae Tuakiri V72C24T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C24T150BG2
V72C24T150BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 584 pcs
Tikiake: V72C24T150BG2.pdf
RFQ
V72C24T150BN2
V72C24T150BN2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 609 pcs
Tikiake: V72C24T150BN2.pdf
RFQ
V72C24T150BN3
V72C24T150BN3