V72C24T150BL
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72C24T150BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: V72C24T150BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 565 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C24T150BL
Tau Wae V72C24T150BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 565 pcs Pepa Raraunga V72C24T150BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Ētahi Ingoa Q11857763 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Tau Wae Tuakiri V72C24T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C24T150BS
V72C24T150BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 4291 pcs
Tikiake: V72C24T150BS.pdf
RFQ
V72C24T150BG
V72C24T150BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 649 pcs
Tikiake: V72C24T150BG.pdf
RFQ
V72C24T150BL3
V72C24T150BL3
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: V72C24T150BL3.pdf
V72C24T150BN
V72C24T150BN
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: V72C24T150BN.pdf
V72C24T150BL2
V72C24T150BL2