V375C5C50B3
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C5C50B3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: V375C5C50B3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 603 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C5C50B3
Tau Wae V375C5C50B3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 603 pcs Pepa Raraunga V375C5C50B3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A