V375C5C50B
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C5C50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Ngā Rauemi: V375C5C50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 943 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C5C50B
Tau Wae V375C5C50B Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 943 pcs Pepa Raraunga V375C5C50B.pdf
Putanga - Mahi 50W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V Ngaohihi - Taweke (Tae) 250V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Quarter Brick
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V375C5C50B
Raina Raina 80.9% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 10A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C5C100BN2
V375C5C100BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 5856 pcs
Tikiake: V375C5C100BN2.pdf
RFQ
V375C5C50BG
V375C5C50BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 675 pcs
Tikiake: V375C5C50BG.pdf
RFQ
V375C5C100BS2
V375C5C100BS2
I roto i te taonga: 4158 pcs
Tikiake: V375C5C100BS2.pdf
V375C5C50BF3
V375C5C50BF3
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Tikiake: V375C5C50BF3.pdf
V375C5C50BF
V375C5C50BF
Kaihanga: Vicor Corporation