V375C48E150B
Hua Hua
Tau Wae: V375C48E150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V375C48E150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 539 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C48E150B
Tau Wae V375C48E150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 539 pcs Pepa Raraunga V375C48E150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V375C48E150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C48C75BS3
V375C48C75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 4081 pcs
Tikiake: V375C48C75BS3.pdf
RFQ
V375C48E150BF
V375C48E150BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 5997 pcs
Tikiake: V375C48E150BF.pdf
RFQ
V375C48E150BF3
V375C48E150BF3
I roto i te taonga: 533 pcs
Tikiake: V375C48E150BF3.pdf
V375C48E150B3
V375C48E150B3
Tikiake: V375C48E150B3.pdf
V375C48C75BN2
V375C48C75BN2
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: V375C48C75BN2.pdf
V375C48C75BN3
V375C48C75BN3
Tikiake: V375C48C75BN3.pdf
V375C48E150BG
V375C48E150BG
I roto i te taonga: 616 pcs
Tikiake: V375C48E150BG.pdf
V375C48C75BS
V375C48C75BS
Tikiake: V375C48C75BS.pdf
V375C48E150B2
V375C48E150B2
Tikiake: V375C48E150B2.pdf
V375C48E150BF2
V375C48E150BF2
Tikiake: V375C48E150BF2.pdf
V375C48C75BN
V375C48C75BN