V375C48C75BS
Hua Hua
Tau Wae: V375C48C75BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 75W
Ngā Rauemi: V375C48C75BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C48C75BS
Tau Wae V375C48C75BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5604 pcs Pepa Raraunga V375C48C75BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.1% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.56A Tau Wae Tuakiri V375C48C75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C48E150B2
V375C48E150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 5711 pcs
Tikiake: V375C48E150B2.pdf
RFQ
V375C48C75BS2
V375C48C75BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 5226 pcs
Tikiake: V375C48C75BS2.pdf
RFQ
V375C48C75BL3
V375C48C75BL3
Tikiake: V375C48C75BL3.pdf
V375C48E150B
V375C48E150B
I roto i te taonga: 539 pcs
Tikiake: V375C48E150B.pdf
V375C48C75BS3
V375C48C75BS3