V375C24M75BL
Hua Hua
Tau Wae: V375C24M75BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 75W
Ngā Rauemi: V375C24M75BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 418 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C24M75BL
Tau Wae V375C24M75BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 418 pcs Pepa Raraunga V375C24M75BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V375C24M75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C24M75BG
V375C24M75BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 75W
I roto i te taonga: 5219 pcs
Tikiake: V375C24M75BG.pdf
RFQ
V375C24M75BS
V375C24M75BS
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4624 pcs
Tikiake: V375C24M75BS.pdf
RFQ
V375C24M75BL3
V375C24M75BL3