V375C24M75BF3
Hua Hua
Tau Wae: V375C24M75BF3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 75W
Ngā Rauemi: V375C24M75BF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C24M75BF3
Tau Wae V375C24M75BF3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4956 pcs Pepa Raraunga V375C24M75BF3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 88.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Tau Wae Tuakiri V375C24M75