V300C36T150BF2
VicorVicor
V300C36T150BF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C36T150BF2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V300C36T150BF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C36T150BF2
Tau Wae V300C36T150BF2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5136 pcs Pepa Raraunga V300C36T150BF2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Tau Wae Tuakiri V300C36T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C36T150BG3
V300C36T150BG3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 5718 pcs
Tikiake: V300C36T150BG3.pdf
RFQ
V300C36M75BS2
V300C36M75BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 75W
I roto i te taonga: 5330 pcs
Tikiake: V300C36M75BS2.pdf
RFQ
V300C36T150BF
V300C36T150BF
I roto i te taonga: 666 pcs
Tikiake: V300C36T150BF.pdf
V300C36T150B2
V300C36T150B2
Tikiake: V300C36T150B2.pdf
V300C36T150B
V300C36T150B