V300C36T150BF
VicorVicor
V300C36T150BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300C36T150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V300C36T150BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 666 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300C36T150BF
Tau Wae V300C36T150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 666 pcs Pepa Raraunga V300C36T150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180V Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A
Tau Wae Tuakiri V300C36T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C36T150BF3
V300C36T150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: V300C36T150BF3.pdf
RFQ
V300C36M75BS3
V300C36M75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 75W
I roto i te taonga: 4060 pcs
Tikiake: V300C36M75BS3.pdf
RFQ
V300C36T150B3
V300C36T150B3
I roto i te taonga: 697 pcs
Tikiake: V300C36T150B3.pdf
V300C36T150BF2
V300C36T150BF2
I roto i te taonga: 5136 pcs
Tikiake: V300C36T150BF2.pdf
V300C36T150B2
V300C36T150B2
Tikiake: V300C36T150B2.pdf
V300C36T150BL
V300C36T150BL
I roto i te taonga: 614 pcs
Tikiake: V300C36T150BL.pdf
V300C36T150B
V300C36T150B