V28C24T100BL
Hua Hua
Tau Wae: V28C24T100BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: V28C24T100BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 634 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C24T100BL
Tau Wae V28C24T100BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 634 pcs Pepa Raraunga V28C24T100BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Ētahi Ingoa 1102-5926
V28C24T100BL-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 82.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Tau Wae Tuakiri V28C24T100