V28C24T100BF
Hua Hua
Tau Wae: V28C24T100BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: V28C24T100BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28C24T100BF
Tau Wae V28C24T100BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4211 pcs Pepa Raraunga V28C24T100BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 82.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Tau Wae Tuakiri V28C24T100