V28B5M75BF
VicorVicor
V28B5M75BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B5M75BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi: V28B5M75BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B5M75BF
Tau Wae V28B5M75BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4756 pcs Pepa Raraunga V28B5M75BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 73.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Tau Wae Tuakiri V28B5M75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B5H75BS3
V28B5H75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 4698 pcs
Tikiake: V28B5H75BS3.pdf
RFQ
V28B5M75B
V28B5M75B
Kaihanga: Vicor