V28B5M75B
VicorVicor
V28B5M75B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B5M75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi: V28B5M75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 235 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B5M75B
Tau Wae V28B5M75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 235 pcs Pepa Raraunga V28B5M75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 73.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Tau Wae Tuakiri V28B5M75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B5M75BF3
V28B5M75BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 276 pcs
Tikiake: V28B5M75BF3.pdf
RFQ
V28B5H75BN3
V28B5H75BN3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4057 pcs
Tikiake: V28B5H75BN3.pdf
RFQ
V28B5H75BS2
V28B5H75BS2
I roto i te taonga: 4149 pcs
Tikiake: V28B5H75BS2.pdf
V28B5M75B3
V28B5M75B3
Tikiake: V28B5M75B3.pdf
V28B5H75BS
V28B5H75BS
Tikiake: V28B5H75BS.pdf
V28B5M75BF2
V28B5M75BF2
Tikiake: V28B5M75BF2.pdf
V28B5H75BN2
V28B5H75BN2
I roto i te taonga: 332 pcs
Tikiake: V28B5H75BN2.pdf
V28B5M75BF
V28B5M75BF
Tikiake: V28B5M75BF.pdf
V28B5M75BG
V28B5M75BG
Tikiake: V28B5M75BG.pdf
V28B5M75B2
V28B5M75B2
Tikiake: V28B5M75B2.pdf
V28B5H75BS3
V28B5H75BS3