V28B28C150BF
VicorVicor
V28B28C150BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B28C150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V28B28C150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B28C150BF
Tau Wae V28B28C150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5320 pcs Pepa Raraunga V28B28C150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.36A
Tau Wae Tuakiri V28B28C150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B28C150B2
V28B28C150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 4712 pcs
Tikiake: V28B28C150B2.pdf
RFQ
V28B28C150BL
V28B28C150BL
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: V28B28C150BL.pdf
RFQ
V28B28C150B
V28B28C150B