V28B28C150B
VicorVicor
V28B28C150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28B28C150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V28B28C150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 563 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28B28C150B
Tau Wae V28B28C150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 563 pcs Pepa Raraunga V28B28C150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 80.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.36A Tau Wae Tuakiri V28B28C150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28B28C150BF
V28B28C150BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 5320 pcs
Tikiake: V28B28C150BF.pdf
RFQ
V28B24T150BN3
V28B24T150BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 4864 pcs
Tikiake: V28B24T150BN3.pdf
RFQ
V28B24T150BN2
V28B24T150BN2
Tikiake: V28B24T150BN2.pdf
V28B28C150B3
V28B28C150B3
I roto i te taonga: 536 pcs
Tikiake: V28B28C150B3.pdf
V28B28C150B2
V28B28C150B2
Tikiake: V28B28C150B2.pdf
V28B28C150BF3
V28B28C150BF3
I roto i te taonga: 523 pcs
Tikiake: V28B28C150BF3.pdf
V28B28C150BF2
V28B28C150BF2
Tikiake: V28B28C150BF2.pdf
V28B24T150BS
V28B24T150BS
I roto i te taonga: 527 pcs
Tikiake: V28B24T150BS.pdf
V28B28C150BG
V28B28C150BG