V24C48T50BF2
Hua Hua
Tau Wae: V24C48T50BF2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 50W
Ngā Rauemi: V24C48T50BF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C48T50BF2
Tau Wae V24C48T50BF2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4429 pcs Pepa Raraunga V24C48T50BF2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87.2% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.04A Tau Wae Tuakiri V24C48T50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C48T50B3
V24C48T50B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 50W
I roto i te taonga: 660 pcs
Tikiake: V24C48T50B3.pdf
RFQ
V24C48T150BS2
V24C48T150BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4921 pcs
Tikiake: V24C48T150BS2.pdf
RFQ
V24C48T50B
V24C48T50B
I roto i te taonga: 4164 pcs
Tikiake: V24C48T50B.pdf
V24C48T50BF
V24C48T50BF