V24C48T50BF
Hua Hua
Tau Wae: V24C48T50BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 50W
Ngā Rauemi: V24C48T50BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C48T50BF
Tau Wae V24C48T50BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 789 pcs Pepa Raraunga V24C48T50BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.04A
Tau Wae Tuakiri V24C48T50 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C48T50B2
V24C48T50B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 50W
I roto i te taonga: 5637 pcs
Tikiake: V24C48T50B2.pdf
RFQ
V24C48T50BF2
V24C48T50BF2
Kaihanga: Vicor