V150C36C150BF
Hua Hua
Tau Wae: V150C36C150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V150C36C150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C36C150BF
Tau Wae V150C36C150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5860 pcs Pepa Raraunga V150C36C150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C36C150BG2
V150C36C150BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 5423 pcs
Tikiake: V150C36C150BG2.pdf
RFQ
V150C36C150BG3
V150C36C150BG3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5854 pcs
Tikiake: V150C36C150BG3.pdf
RFQ
V150C36C150BF2
V150C36C150BF2