V150C36C150B3
Hua Hua
Tau Wae: V150C36C150B3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V150C36C150B3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C36C150B3
Tau Wae V150C36C150B3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4172 pcs Pepa Raraunga V150C36C150B3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Nga tono ITE (Commercial)