V048T480M006A
V048T480M006A
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 240W
I roto i te taonga: 672 pcs
Tikiake: V048T480M006A.pdf
RFQ
V048T320M009
V048T320M009
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 32V 300W