V048T240T012A
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V048T240T012A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 240W
Ngā Rauemi: V048T240T012A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V048T240T012A
Tau Wae V048T240T012A Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1544 pcs Pepa Raraunga V048T240T012A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 26V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Voltage Transformation Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® VTM® Mana (Watts) 240W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 95.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 26V - 55V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A