V048T096T025A
V048T096T025A
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9.6V 240W
I roto i te taonga: 1871 pcs
Tikiake: V048T096T025A.pdf
RFQ
V048T240M012
V048T240M012
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 300W