V048T096M025A
V048T096M025A
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9.6V 240W
I roto i te taonga: 810 pcs
Tikiake: V048T096M025A.pdf
RFQ
V048T160M015
V048T160M015
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 16V 240W
I roto i te taonga: 4852 pcs
Tikiake: V048T160M015.pdf
RFQ
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel