P036T048T12AL
VicorVicor
P036T048T12AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P036T048T12AL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 120W
Ngā Rauemi: P036T048T12AL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P036T048T12AL
Tau Wae P036T048T12AL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5147 pcs Pepa Raraunga P036T048T12AL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V Momo Pre-Regulator Module
Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Raupapa VI Chip® PRM®
Mana (Watts) 120W Packaging Tray
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 1102-1148
P036T048T12AL-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, UVLO
He pai 95% Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 18V - 60V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Nga tono ITE (Commercial)