P036F048T12AL-CB
VicorVicor
P036F048T12AL-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P036F048T12AL-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua V.I CHIP PRM REGULATOR EVAL BOAR
Ngā Rauemi: 1.P036F048T12AL-CB.pdf2.P036F048T12AL-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P036F048T12AL-CB
Tau Wae P036F048T12AL-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 4951 pcs Pepa Raraunga 1.P036F048T12AL-CB.pdf2.P036F048T12AL-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 18 V ~ 60 V
Whakamahia IC / Wahanga P036F048T12AL Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® PRM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 120W Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1187
P036F048T12AL-CB-ND
P036F048T12ALCB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rautanga - Whakawhiti 1.35MHz Whakaahuatanga Taipitopito P036F048T12AL VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 2.5A Poari Poari Fully Populated