MV036F015M080-CB
Hua Hua
Tau Wae: MV036F015M080-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Ngā Rauemi: 1.MV036F015M080-CB.pdf2.MV036F015M080-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MV036F015M080-CB
Tau Wae MV036F015M080-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 4552 pcs Pepa Raraunga 1.MV036F015M080-CB.pdf2.MV036F015M080-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 1.5V Momotuhi - Whakauru 26 V ~ 50 V
Whakamahia IC / Wahanga MV036F015M080 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® VTM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 120W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito MV036F015M080 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 80A