MV036F030M040A
Hua Hua
Tau Wae: MV036F030M040A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3V 150W
Ngā Rauemi: MV036F030M040A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 669 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MV036F030M040A
Tau Wae MV036F030M040A Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 669 pcs Pepa Raraunga MV036F030M040A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 26V Ngaohihi - Whakauru (Max) 50V
Momo Voltage Transformation Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa MV036A Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 3V 40A 26V - 50V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MV036F030M040
MV036F030M040
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3V 120W