FE175D480M033FP-CB
VicorVicor
FE175D480M033FP-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FE175D480M033FP-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT
Ngā Rauemi: 1.FE175D480M033FP-CB.pdf2.FE175D480M033FP-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FE175D480M033FP-CB
Tau Wae FE175D480M033FP-CB Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5826 pcs Pepa Raraunga 1.FE175D480M033FP-CB.pdf2.FE175D480M033FP-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Whakamahia IC / Wahanga FE175D480x033FP Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Brick® AC Front End Topology Whakahaere -
Mana - Whakaputa 330W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tumuaki Matua AC/DC, Primary Side
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito FE175D480x033FP VI Brick® AC Front End AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 6.9A