FE175D480C033FP-CB
VicorVicor
FE175D480C033FP-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FE175D480C033FP-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua BRD EVAL FOR FE175D480C033FP-00
Ngā Rauemi: 1.FE175D480C033FP-CB.pdf2.FE175D480C033FP-CB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 186 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FE175D480C033FP-CB
Tau Wae FE175D480C033FP-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 186 pcs Pepa Raraunga 1.FE175D480C033FP-CB.pdf2.FE175D480C033FP-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Whakamahia IC / Wahanga FE175D480x033FP Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Brick® AC Front End Topology Whakahaere -
Mana - Whakaputa 330W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1551
FE175D480C033FPCB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua AC/DC, Primary Side
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito FE175D480x033FP VI Brick® AC Front End AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 6.9A