DCD48AP480T320A50
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCD48AP480T320A50
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD FOR DCM48AP480T320A50
Ngā Rauemi: 1.DCD48AP480T320A50.pdf2.DCD48AP480T320A50.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 144 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCD48AP480T320A50
Tau Wae DCD48AP480T320A50 Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 144 pcs Pepa Raraunga 1.DCD48AP480T320A50.pdf2.DCD48AP480T320A50.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 36 V ~ 75 V
Whakamahia IC / Wahanga DCM48AP480x320A50 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® DCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 320W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-5457 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito DCM48AP480x320A50 VI Chip® DCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 6.67A