DCD48AP280T320A50
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCD48AP280T320A50
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD FOR DCM48AP280T320A50
Ngā Rauemi: 1.DCD48AP280T320A50.pdf2.DCD48AP280T320A50.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 145 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCD48AP280T320A50
Tau Wae DCD48AP280T320A50 Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 145 pcs Pepa Raraunga 1.DCD48AP280T320A50.pdf2.DCD48AP280T320A50.pdf
Putanga - Whakaputa 28V Momotuhi - Whakauru 36 V ~ 75 V
Whakamahia IC / Wahanga DCM48AP280x320A50 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® DCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 320W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito DCM48AP280x320A50 VI Chip® DCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 11.43A
Poari Poari Fully Populated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCDC-1032-5
DCDC-1032-5
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: CONVERTER DC-DC 10V-32VDC
I roto i te taonga: 2351 pcs
Tikiake: DCDC-1032-5.pdf
RFQ
DCD40-12
DCD40-12
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 40W
I roto i te taonga: 5935 pcs
Tikiake: DCD40-12.pdf
RFQ
DCD40B
DCD40B
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 40W
Tikiake: DCD40B.pdf
Whakaahuatanga: CONVERTER DC-DC 15V-32VDC
Tikiake: DCDC-1532-5/12.pdf
Whakaahuatanga: CONVERTER DC-DC 16V-32VDC
DCD40A
DCD40A
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 40W