B384T120T30
VicorVicor
B384T120T30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B384T120T30
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: B384T120T30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B384T120T30
Tau Wae B384T120T30 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5176 pcs Pepa Raraunga B384T120T30.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 4.242kV
Momotuhi - Input (Min) 360V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Bus Converter Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® BCM® Mana (Watts) 300W
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 1102-1134
B384T120T30-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, UVLO He pai 95.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 360V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A