B384F120T30-EB
VicorVicor
B384F120T30-EB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B384F120T30-EB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua HV BCM BUS CONVERTER EVAL BOARD
Ngā Rauemi: B384F120T30-EB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 391 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 391 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B384F120T30-EB
Tau Wae B384F120T30-EB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 391 pcs Pepa Raraunga B384F120T30-EB.pdf
Putanga - Whakaputa 12V Momotuhi - Whakauru 360 V ~ 400 V
Whakamahia IC / Wahanga B384F120T30 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® BCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 300W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1181
B384F120T30-EB-ND
B384F120T30EB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 3.4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito B384F120T30 VI Chip® BCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 25A