B048T320T30A
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B048T320T30A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua BCM BUS CONVERTER 32V 300W
Ngā Rauemi: B048T320T30A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048T320T30A
Tau Wae B048T320T30A Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga BCM BUS CONVERTER 32V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1034 pcs Pepa Raraunga B048T320T30A.pdf
Putanga - Mahi 300W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 32V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V Ngaohihi - Taweke (Tae) 38V
Momo Bus Converter Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® BCM® RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Waehanga Kaihanga B048T320T30A Raina Raina 96.2%
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Ngā Tohu Hua 9A
Whakaahua nui Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 32V 9A 38V - 55V Input Whakaahuatanga BCM BUS CONVERTER 32V 300W
I teie nei - Breakover 2.25kV (2250V)