B048T240T30A
Hua Hua
Tau Wae: B048T240T30A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 300W
Ngā Rauemi: B048T240T30A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048T240T30A
Tau Wae B048T240T30A Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5129 pcs Pepa Raraunga B048T240T30A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 38V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Bus Converter Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® BCM® Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
He pai 95.5% Whakaahuatanga Taipitopito Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 38V - 55V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Nga tono ITE (Commercial)