VL-EBX-12TR
VersaLogic CorporationVersaLogic Corporation
VersaLogic Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VL-EBX-12TR
Kaihanga / Waitohu: VersaLogic Corporation
Whakaahuatanga hua SBC PENTIUM 1.0 GHZ MAX 2GB CC
Ngā Rauemi: VL-EBX-12TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VL-EBX-12TR
Tau Wae VL-EBX-12TR Kaihanga VersaLogic Corporation
Whakaahuatanga SBC PENTIUM 1.0 GHZ MAX 2GB CC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4422 pcs Pepa Raraunga VL-EBX-12TR.pdf
Timata Tiaki Yes Whakaaturanga Ataata VGA, LVDS
USB USB 2.0 (4) Atanga Whakatokoranga SATA2 (2), ATA-4, ATA100, CompactFlash
Tere 1.0GHz Rahi / Rahi 5.75" x 8" (146mm x 203mm)
Raupapa Cobra RS-232 (422, 485) 4
RAM Capacity / Tāutahia 2GB/0GB Mana (Watts) 12W
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1