VL-EBX-12T
VersaLogic CorporationVersaLogic Corporation
VL-EBX-12T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VL-EBX-12T
Kaihanga / Waitohu: VersaLogic Corporation
Whakaahuatanga hua SBC PENTIUM M745 1.0 GHZ MAX 2GB
Ngā Rauemi: VL-EBX-12T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VL-EBX-12T
Tau Wae VL-EBX-12T Kaihanga VersaLogic Corporation
Whakaahuatanga SBC PENTIUM M745 1.0 GHZ MAX 2GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4484 pcs Pepa Raraunga VL-EBX-12T.pdf
Timata Tiaki Yes Whakaaturanga Ataata VGA, LVDS
USB USB 2.0 (4) Atanga Whakatokoranga SATA2 (2), ATA-4, ATA100, CompactFlash
Tere 1.0GHz Rahi / Rahi 5.75" x 8" (146mm x 203mm)
Raupapa Cobra RS-232 (422, 485) 4
RAM Capacity / Tāutahia 2GB/0GB Mana (Watts) 12W
Ētahi Ingoa 1241-1039 Tae Mahi -40°C ~ 85°C