VS-SD1053C28S30L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1053C28S30L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-SD1053C28S30L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE FAST REC 920A 2800V B-PUK
Ngā Rauemi: 1.VS-SD1053C28S30L.pdf2.VS-SD1053C28S30L.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 614 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-SD1053C28S30L
Tau Wae VS-SD1053C28S30L Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE FAST REC 920A 2800V B-PUK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 614 pcs Pepa Raraunga 1.VS-SD1053C28S30L.pdf2.VS-SD1053C28S30L.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-200AB, B-PUK Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-200AB, B-PUK
Ētahi Ingoa VSSD1053C28S30L Te Mahinga Mahi - Ngaru 3µs
Momo Tae Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga VS-SD1053C28S30L
Whakaahua nui Diode Standard 2800V (2.8kV) 920A Stud Mount DO-200AB, B-PUK Te Whirihoranga Diode -
Whakaahuatanga DIODE FAST REC 920A 2800V B-PUK I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.26V @ 1500A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2800V (2.8kV) Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C