VS-SD1053C25S20L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1053C25S20L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-SD1053C25S20L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 2.5KV 1050A DO200AB
Ngā Rauemi: 1.VS-SD1053C25S20L.pdf2.VS-SD1053C25S20L.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 688 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-SD1053C25S20L
Tau Wae VS-SD1053C25S20L Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE MODULE 2.5KV 1050A DO200AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688 pcs Pepa Raraunga 1.VS-SD1053C25S20L.pdf2.VS-SD1053C25S20L.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1050A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-200AB, B-PUK Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-200AB, B-PUK
Ētahi Ingoa *SD1053C25S20L
SD1053C25S20L
VS-SD1053C25S20L-ND
VSSD1053C25S20L
VSSD1053C25S20L-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 2µs
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga VS-SD1053C25S20L
Whakaahua nui Diode Standard 2500V (2.5kV) 1050A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK Te Whirihoranga Diode 50mA @ 2500V
Whakaahuatanga DIODE MODULE 2.5KV 1050A DO200AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.9V @ 1500A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2500V (2.5kV)