VS-30ETH06FP-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-30ETH06FP-N3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE FRED 30A 600V TO-220FP
Ngā Rauemi: VS-30ETH06FP-N3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-30ETH06FP-N3
Tau Wae VS-30ETH06FP-N3 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE FRED 30A 600V TO-220FP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36444 pcs Pepa Raraunga VS-30ETH06FP-N3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 30A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220FP Raupapa FRED Pt®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-2 Full Pack
Ētahi Ingoa VS30ETH06FPN3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga VS-30ETH06FP-N3 Whakaahua nui Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220FP
Te Whirihoranga Diode 50µA @ 600V Whakaahuatanga DIODE FRED 30A 600V TO-220FP
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.6V @ 30A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C