VS-30ETH06-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-30ETH06-N3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-30ETH06-N3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE FRED 30A 600V TO-220
Ngā Rauemi: VS-30ETH06-N3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-30ETH06-N3
Tau Wae VS-30ETH06-N3 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE FRED 30A 600V TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42220 pcs Pepa Raraunga VS-30ETH06-N3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 30A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AC Raupapa FRED Pt®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-2
Ētahi Ingoa VS30ETH06N3 Te Mahinga Mahi - Ngaru 31ns
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga VS-30ETH06-N3
Whakaahua nui Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220AC Te Whirihoranga Diode 50µA @ 600V
Whakaahuatanga DIODE FRED 30A 600V TO-220 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.6V @ 30A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C