L36EN-R125-2311
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L36EN-R125-2311
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR RED 125V
Ngā Rauemi: L36EN-R125-2311.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L36EN-R125-2311
Tau Wae L36EN-R125-2311 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR RED 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26814 pcs Pepa Raraunga L36EN-R125-2311.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 125V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 6" (152.40mm) Raupapa L36
Ratonga AC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.31" (7.87mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 7.54mm
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red 125V Round with Flat Top, 7.54mm Wire Leads - 6" (152.40mm)