L36EN-R12-2311
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L36EN-R12-2311
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua LED IND RED 12V 5/16"
Ngā Rauemi: L36EN-R12-2311.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L36EN-R12-2311
Tau Wae L36EN-R12-2311 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga LED IND RED 12V 5/16" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 26398 pcs Pepa Raraunga L36EN-R12-2311.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 12V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 6" (152.40mm) Raupapa L36
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.31" (7.87mm) Ētahi Ingoa L36ENR122311
VCCL36EN-R12-2311
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakaaetanga Maama -
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae Tae Red
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red 12V Round with Flat Top Wire Leads - 6" (152.40mm) I teie nei -