V30120SGHM3/4W
Vishay Semiconductor Diodes Division
V30120SGHM3/4W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V30120SGHM3/4W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-220AB
Ngā Rauemi: V30120SGHM3/4W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V30120SGHM3/4W
Tau Wae V30120SGHM3/4W Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87912 pcs Pepa Raraunga V30120SGHM3/4W.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 30A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AB Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Waehanga Kaihanga V30120SGHM3/4W
Whakaahua nui Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB Te Whirihoranga Diode 500µA @ 120V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-220AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.28V @ 30A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C