V30120S-E3/45
Vishay Semiconductor Diodes Division
V30120S-E3/45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V30120S-E3/45
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V30120S-E3/45
Tau Wae V30120S-E3/45 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5363 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 30A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AB Raupapa TMBS®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-3
Ētahi Ingoa V30120S-E3/45GI Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga V30120S-E3/45
Whakaahua nui Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB Te Whirihoranga Diode 500µA @ 120V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.1V @ 30A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C