V10P10HE3/87A
Vishay Semiconductor Diodes Division
V10P10HE3/87A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10P10HE3/87A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Ngā Rauemi: V10P10HE3/87A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P10HE3/87A
Tau Wae V10P10HE3/87A Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4180 pcs Pepa Raraunga V10P10HE3/87A.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 10A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-277A (SMPC) Raupapa eSMP®, TMBS®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-277, 3-PowerDFN
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga V10P10HE3/87A Whakaahua nui Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC)
Te Whirihoranga Diode 150µA @ 100V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 680mV @ 10A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10P10-E3/87A
V10P10-E3/87A
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
I roto i te taonga: 4723 pcs
Tikiake: V10P10-E3/87A.pdf
RFQ
V10P10HM3_A/H
V10P10HM3_A/H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 100V 10A TO277A
I roto i te taonga: 209287 pcs
Tikiake: V10P10HM3_A/H.pdf
RFQ
V10P11P
V10P11P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 18V 2KA DISC 10MM
Tikiake: V10P11P.pdf
V10P12-M3/87A
V10P12-M3/87A
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 10A 120V TO-277A