V10P10HE3/86A
Vishay Semiconductor Diodes Division
V10P10HE3/86A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10P10HE3/86A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Ngā Rauemi: V10P10HE3/86A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P10HE3/86A
Tau Wae V10P10HE3/86A Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga V10P10HE3/86A.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 10A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-277A (SMPC) Raupapa eSMP®, TMBS®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-277, 3-PowerDFN
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga V10P10HE3/86A Whakaahua nui Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC)
Te Whirihoranga Diode 150µA @ 100V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 680mV @ 10A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C